אודותינו

קצת עלינו

"המחשב - ועימו האינטרנט - אינם אך מוטציה של צורות חיים קודמות שהיכרנו ואשר בִּיַּתְנוּ בשיטת המשפט.
חיים חדשים הם, והילוכם אין הוא כהילוך צורות החיים שהורגלנו לחיות בחברתן"

מ. חשין

מי אנחנו?

ליגלוויז הוקמה על ידי קבוצה מנוסה בתחומי הטכנולוגיה, השיווק והמשפט אשר נתקלה בבירוקרטיה מסורבלת החוזרת על עצמה פעם אחר פעם ושואבת זמן וכסף רב ממי שאין לו את הידע והניסיון להשלימה. לאחר מאמץ למפות את ״הבעיה״, החל ההליך של בניית פלטפורמה זו המציע מגוון רחב של דרכים להנגשת העולם המשפטי.

הסיפור שלנו

שמנו לעצמנו מטרה :
להביא את עולם המשפטים למאה ה-21

LegalWiz הוקמה תוך מחשבה לשיתוף פעולה בין משפט, טכנולוגיה וחווית לקוח. LegalWiz מציעה שירותים לחברות מסחריות גדולות, עסקים בינוניים וקטנים ואנשים פרטים המעוניינים לחסוך בזמן וכסף תוך שימוש בפלטפורמה המקוונת שלנו.

שירות משפטי
נעשה פשוט

ב- LegalWiz אנו רוצים לחולל מהפכה בה שירותים משפטיים יהיו ברי השגה, פשוטים וזמינים ליותר אנשים מאי פעם. בעולם העובר תהליך טכנולוגיזציה מואצת, אנו גאים באפשרות שניתנה לנו לבנות מערכת אשר תנגיש שירותים משפטיים בצורה מקצועית ובליווי עורכי דין מנוסים, שתקל על אנשים לקבל את העזרה לה הם זקוקים על מנת שיוכלו להתעסק בדברים החשובים באמת.

למה אנחנו?

המחויבות שלנו היא ל- 100% לקוחות מרוצים שיקבלו מידע משפטי חינם באתר עם גישה לשירות פשוט, מהיר וחסכוני. LegalWiz הוקמה על מנת להנגיש את עולם השירותים המשפטיים לכולם בצורה פשוטה ולא מאיימת. המונחים ״אני לא יודע היכן להתחיל״ ו- ״זה מסובך מידיי״ שקיימים אצל לקוחות רבים הנרתעים מעולם המשפט לא קיימים אצלנו. הצוות שלנו יהיה אתכם בכל עת לאורך הדרך ובכל אמצעי – טלפנו, השאירו הודעה בצ׳ט שלנו או שלחו דוא״ל בכל שאלה.

דילוג לתוכן