רישום מאגר מידע אונליין

ברוך הבא לממשק דיגיטלי לרישום מאגר מידע בליווי עורכי דין מנוסים

למה זה כל כך חשוב? ניהול, החזקה או שימוש במאגר מידע שחייב ברישום ולא נרשם מהווה עבירה פלילית שדינה מאסר שנה ובנוסף רשאי רשם מאגרי מידע להטיל קנס מינהלי בגובה אלפי שקלים.

עמידה בהוראות החוק

עורך דין שילווה אותך בתהליך

אלפי לקוחות שבחרו בנו

האם העסק שלי מחויב ברישום מאגר מידע?

זו לא המלצה זו חובה

בעולם העובר תהליך טכנולוגיזציה מואצת, הגנת הפרטיות עוברת לקידמת הבמה בישראל ובעולם כולו. בהתאם, כל בעל עסק שמנהל, מחזיק או עושה שימוש במידע על אנשים מחויב לפעול לאבטחת המידע על פי הוראות החוק.
בעל מאגר מידע חייב ברישום המאגר אצל רשם מאגרי המידע אם נתקיים בו אחד מאלה:
(1) המאגר משמש לשירותי דיוור ישיר; (2) יש במאגר מידע רגיש; (3) מספר האנשים שמידע עליהם נמצא במאגר עולה על 10,000; (4) המאגר כולל מידע על אנשים והמידע לא נמסר על ידיהם, מטעמם או בהסכמתם למאגר זה; (5) המאגר הוא של גוף ציבורי.

מה יקרה אם לא ארשום מאגר מידע?

היו ערוכים לתקנות החדשות שנכנסו לתוקף ב- 8 במאי 2018

ניהול, החזקה או שימוש במאגר מידע שחייב ברישום ולא נרשם מהווה עבירה פלילית שדינה מאסר שנה, לפי סעיף 31א(א)(1) לחוק הגנת הפרטיות. בנוסף, ניהול, החזקה או שימוש במאגר מידע שחייב ברישום ולא נרשם מהווה עבירה בגינה רשאי רשם מאגרי מידע להטיל קנס מינהלי לפי תקנות העבירות המינהליות (קנס מינהלי – הגנת הפרטיות), התשס"ד-2004.

למה לרשום איתנו מאגר מידע?

פשוט כי אנחנו הכי דיגיטלים, מהירים ומנוסים שיש

אלפי לקוחות בחרו בליגלוויז ויש לנו ניסיון עשיר בחוק הגנת הפרטיות ורישום מאגרי מידע ברמות אבטחה שונות. ניתן לסיים את ההליך באתר תוך פחות מ- 10 דקות ואנחנו נטפל עבורכם ברישום המאגר. באמצעות המערכת המתקדמת שלנו תקבלו את השירות המקצועי ביותר ותחסכו זמן וכסף רב. רישום מאגר מידע בליגלוויז יגן עליכם מפני חשיפה לתביעות והפרות של הדינים השונים.

רשם מאגרי מידע לשירותך!

״אין לנו מילים! כבר תקופה ארוכה שאנו עושים שימוש בשירותים של ליגלוויז - שירות מדהים שכל בעל עסק צריך להכיר. אישי, מהיר, מקצועי. אנחנו מופתעים לטובה בכל פעם מחדש.״
אריאל ארביב
מנהלת שיווק, רשת אולטימה
״הגענו לליגלוויז ממש במקרה ובעניין ספציפי וקבלנו שירות סופר מקצועי, קשוב ורציני. כשהבנו שמצאנו שירות משפטי אמין, קבלנו מהם שירותים נוספים שחסכו לנו הרבה כסף וכאבי ראש.״
גיל גואידטי
מנכ״ל, קוד וליבה

בין לקוחותינו

בין לקוחותינו

Skip to content