עריכת תקנון אתר ותנאי שימוש

ממשק דיגיטלי פשוט ומהיר בליווי עורך דין אונליין, בסיום התהליך תקבל תקנון ערוך ומוכן להטמעה באתר שלך

עו״ד דניאל בחרי

היי איתן, איזה סוג אתר יש לך? אתר מכירות/ אתר תדמית/ בלוג או תוכן/ אפליקציה

איתן אהרוני

אתר מכירות
www.Flowers.co.il

עו״ד דניאל בחרי

מעולה! כיצד מתבצעת חלוקת משלוחים?

ליגלוויז

72 שעות והתקנון
ערוך ומוכן אצלך

item-2

20 עורכי דין זמינים כרגע
ללוות אותך אונליין בתהליך

item-1

יותר מ-1000 תקנונים שכבר
ערכנו

איך זה עובד?

כמה דוגמאות לתקנונים שערכנו

תקנון אתר מכירות

תקנון אתר תדמית

תקנון אפליקציה

תקנון אתר באנגלית

למה האתר שלך חייב תקנון?

זו לא המלצה זו חובה

תקנון, תנאי שימוש ומדיניות פרטיות הם הבסיס המשפטי לכל אתר ומטרתם להסדיר את היחסיים המשפטיים בין האתר, העסק ומנהליו לבין הגולשים ולקוחות האתר. חוקים שונים מחייבים בעלי אתרים בעריכת תקנון, תנאי שימוש ומדיניות פרטיות. באתרי מכירה (חנויות וירטואליות) ובאתרי סחר אלקטרוני חברות סליקת האשראי יסרבו לתת שירות לאתרים ללא תקנון העומד בקריטריונים הקבועים בחוק.

 

למה לערוך תקנון אתר עם עורך דין?

העתקת תקנון / טמפלט זה לא אופציה

לכל אתר צורך בתקנון שונה, עם הוראות שונות שיתאימו לאופי העסק והתוכן המפורסם באתר. תקנון אתר הוא מסמך משפטי לכל דבר ועניין ועריכתו מצריכה ידע וניסיון עמוק עם חוקים מגוונים כגון חוק הגנת הפרטיות, חוק הגנת הצרכן, חוק התקשורת ועוד.

למה לערוך איתנו תקנון?

פשוט כי אנחנו הכי דיגיטלים, מהירים ומנוסים שיש

 ניתן לסיים את ההליך באתר תוך פחות מ- 10 דקות ועורך דין יטפל בעריכת התקנון בהתאם לצרכים שלכם. באמצעות המערכת המתקדמת שלנו תקבלו את השירות המקצועי ביותר ותחסכו זמן וכסף רב.

עו״ד דניאל בחרי

באיזו שפה נערוך את התקנון שלך?

איתן אהרוני

אנגלית

עו״ד דניאל בחרי

האם האתר ישלח ללקוחות ולגולשים תוכן שיווקי במייל?

עו״ד דניאל בחרי

למשל: עדכונים על מבצעים והטבות או מדריכים

איתן אהרוני

כן

עו״ד דניאל בחרי

כמעט סיימנו, האם אחד מהמוצרים הבאים נמכר באתר?

שאלות נפוצות

מה זה תקנון ותנאי שימוש?

תקנון ותנאי שימוש מסדירים את מערכת היחסים בין משתמש האתר לבין מפעיל האתר וכן את הכללים לביצוע פעולות באמצעות האתר. התקנון הוא למעשה מסמך משפטי בסיסי המהווה חוזה מחייב בין המשתמש לבין מפעיל האתר.

האם חייבים לערוך תקנון ותנאי שימוש?

חשוב לדעת שאתרי מכירות המפעילים בתוכם מערכת סליקת אשראי, מחויבים על ידי חברות האשראי להטמיע תקנון ותנאי שימוש כתנאי להפעלת הסליקה. כמו כן, חוק הגנת הצרכן מחייב את מפעיל האתר לגלות לגולשים פרטים בנוגע לעצמו ולמוצר ו/או השירות אותו הוא מוכר, ובין היתר, מועד ודרך אספקת המוצר ו/או השירות, פרטים בדבר אחריות למוצר ו/או השירות ותכונות העיקריות של המוצר ו/או של השירות. בנוסף החוק מחייב את מפעיל האתר ליידע את הגולשים בכתב לגבי הדרכים למסירת הודעה על ביטול העסקה.

מה זה מדיניות פרטיות?

מדיניות הפרטיות מסדירה את הפעולות במידע של הגולשים וצריך לעדכן במדיניות הפרטיות איזה מידע אתם אוספים, מה אתם עושים עם המידע ועם מי אתם משתפים את המידע. נתונים אלו נחשבים למידע מוגן, ואסור להשתמש בו – לפחות ללא עדכון הגולש.

למה חשוב לערוך תקנון ותנאי שימוש באמצעות גורם מקצועי?

עריכת תקנון, תנאי שימוש ומדיניות פרטיות בידי גורם מנוסה יקיימו את הוראות החוק ויפחיתו משמעותית את החשיפה שלך לקנסות ותביעות משפטיות. לכל נכס דיגיטלי יש צורך בתקנון שונה, עם הוראות שונות שיתאימו לאופי הפעילות והתוכן המופיע בהם.

איך תקנון ותנאי שימוש קשור לקידום האתר שלכם?

ב- 2018 גוגל פרסמו פרמטר דירוג נוסף באלגוריתם של מנוע החיפוש.
הפרמטר זכה לשם E-A-T :
Expertise, Authoritativeness, and Trustworthiness.
או בעברית – מומחיות, סמכותיות ואמינות, כל אלה מגדירים את איכות האתר שלכם.
כדי להעלות את איכות האתר שלכם בעיני גוגל מומלץ לבעלי האתר לפרסם את מדיניות הפרטיות של האתר ולוודא שפרטיהם האישיים של הגולשים שמורים ומאובטחים.

מה צריך לכלול בתקנון ותנאי השימוש?

תקנון ותנאי שימוש מקיפים יכללו את הנושאים הבאים: תנאי גלישה באתר, תנאי רכישה באתר, שינויים במחירי מוצרים באתר, מדיניות אספקה, מדיניות שינויים וביטולים, זכויות יוצרים, מדיניות דיוור, אחריות האתר, קניין רוחני, מדיניות פרטיות, סמכות שיפוט ודרכים ליצירת
קשר

למה לא להעתיק תקנון?

עריכת תקנון בידי גורם מנוסה היא ההשקעה הטובה ביותר שתוכלו לעשות. לכל אתר יש צורך בתקנון שונה שיותאם לפעילות האתר ויתייחס לתנאיהם של חוקים שונים כגון חוק הגנת הצרכן, חוק הגנת הפרטיות, חוק התקשורת ועוד. אי קיום הוראות החוק עלול להוביל לתביעות משפטיות יקרות ומתישות. כמו כן, העתקת תקנון מאתר אחר עלולה להוביל לתביעת זכויות יוצרים.

האם התקנון שיערכו עבורי תואם את דרישות חברות הסליקה?

כן, אנו דואגים שתקנונים יתאמו את כל דרישות חברות הסליקה.

בין לקוחותינו

Skip to content