מאמרים

שיתוף ידע משפטי

דברים שכדאי לדעת 

תקנון חברה - ליגלוויז

תקנון חברה – למה זה כל כך חשוב? – תקנון חברה לדוגמה

החלטתם לרשום חברה בע"מ? חשוב שתכירו את אבני הדרך וכללי היסוד ההכרחיים בדרך לרישום חברה בע״מ ברשם החברות בצורה הנכונה ביותר. ניסוח תקנון חברה, הצהרות בעלי מניות ראשונים והצהרות דירקטורים ראשונים אלו הם מסמכי היסוד של החברה.

המשך קריאה »
הסכם עבודה legalwiz

חוזה עבודה – כל מה שצריך לדעת על עריכת הסכם העסקה לעובדים – חוזה עבודה לדוגמא

החוק מחייב מעסיקים למסור לעובדים הודעה המפרטת את תנאי ההעסקה. לחוזה עבודה יתרונות רבים הן עבור המעסיקים והן עבור העובדים. חוזה עבודה מפורט הכולל את כל הנושאים החשובים יכול להוריד משמעותית את הסיכויים לתביעות משפטיות.

המשך קריאה »
ליגלוויז

תקנון אתר ותנאי שימוש – למה זה כל כך חשוב? – תקנון אתר להורדה

אם החלטתם לפתוח אתר אינטרנטי ובייחוד אתר מכירות כדאי שתכירו את הכללים החשובים ביותר שימנעו מכם חשיפה לתביעות משפטיות נפוצות על ידי הגולשים –ניסוח תקנון אתר, תנאי שימוש, מדיניות פרטיות, מדיניות אספקה ומדיניות שינויים וביטולים הם הדבר הבסיסי ביותר שיש לעשות לפני שהאתר עולה לאוויר.

המשך קריאה »

איך מגישים תביעה קטנה? מה היתרונות? טיפים איך לעשות את זה נכון

הגשת תביעה קטנה הינו הליך פשוט, מהיר וללא התערבות עורכי דין. הליך תביעה קטנה נועד להגן על זכויות ״האזרח הקטן״ מול חברות, בעלי מקצוע ואנשים פרטיים שפגעו בזכויותיו. לבתי המשפט לתביעות קטנות גישה אוהדת כלפי היחיד ובייחוד כאשר התובע מציג תביעה הוגנת שערוכה כראוי.

המשך קריאה »

הסכם סודיות – למה זה כל כך חשוב?

בעידן המידע בו אנו חיים (עידן הדיגיטל), מידע הוא הנכס המשמעותי ביותר עבור חברות סטארט-אפ, מיזמים ואפילו עסקים מסחריים. שימוש נכון בהסכמי סודיות יסייע לכם לשמור על המידע הסודי שלכם.

המשך קריאה »
Skip to content