עריכת חוזה עבודה אונליין

בממשק דיגיטלי פשוט ומהיר ובליווי עורך דין אונליין

בסיום התהליך תקבל חוזה עבודה ערוך ומוכן לחתימה

72 שעות וחוזה העבודה אצלך

עורך דין שילווה אותך בתהליך

חוזה עבודה מותאם לצרכיך

בוא תראה איך זה נראה...

כמה דוגמאות לחוזי עבודה שערכנו

חוזה עבודה שעתי

חוזה עבודה גלובלי

חוזה עבודה אישי

למה העובד שלך חייב חוזה עבודה?

זו לא המלצה זו חובה

החוק מחייב (חוק הודעה לעובד) את המעסיק להחתים את עובדיו על הסכם עבודה או לתת לעובד הודעה על תנאי העסקתו. תנאי העסקה יפרטו, בין היתר, מהו גובה השכר שישולם לעובד, מהן שעות העבודה ומהם התנאים סוציאליים להם זכאי. הסכם העבודה מבטא את מכלול ההסכמות וההבנות שבין המעסיק לעובד. על הסכם עבודה להיות מותאם לתחום הפעילות של העסק ולתפקיד של העובד.

למה לערוך חוזה עבודה עם עורך דין?

העתקת הסכם עבודה / טמפלט זו לא אופציה

לכל עסק צורך בהסכם עבודה שונה, עם הוראות שונות שיתאימו לאופי העסק ותפקיד העובד. עריכת הסכם עבודה מצריכה ידע וניסיון עמוק עם חוקים מגוונים כגון חוק פיצויי פיטורים, חוק שעות עבודה ומנוחה, חוק חופשה שנתית ועוד. כמו כן, יש להתייחס בסכם עבודה לנושאים רבים כגון הוצאות נסיעה, הבראה, סודיות ואי תחרות, זכויות קניין של המעסיק, הפרשות סוציאליות ועוד. איננו ממליצים לערוך חוזה עבודה ללא עורך דין בעל ניסיון והכרות מעמיקה עם סעיפי החוק הרלוונטיים.

ההיתרונות:

למה לערוך איתנו חוזה עבודה?

פשוט כי אנחנו הכי דיגיטלים, מהירים ומנוסים שיש

ערכנו הסכמי עבודה במגוון רחב של תחומים וסוגים ויש לנו ניסיון עשיר בניסוח הסכמי עבודה בעברית ובאנגלית. ניתן לסיים את ההליך באתר תוך פחות מ- 10 דקות ואנחנו נטפל בעריכת הסכם העבודה בהתאם לצרכים שלכם. באמצעות המערכת המתקדמת שלנו תקבלו את השירות המקצועי ביותר ותחסכו זמן וכסף רב. עריכת הסכם עבודה בליגלוויז תגן עליכם מפני חשיפה לתביעות והפרות של הדינים השונים.

עריכת הסכם עבודה אישי / חוזה עבודה או הסכם העסקה

בכמה שלבים פשוטים! צאו לדרך >>>

תוכן מקצועי

הסכם עבודה legalwiz
כללי
דניאל בחרי

חוזה עבודה – כל מה שצריך לדעת על עריכת הסכם העסקה לעובדים – חוזה עבודה לדוגמא

החוק מחייב מעסיקים למסור לעובדים הודעה המפרטת את תנאי ההעסקה. לחוזה עבודה יתרונות רבים הן עבור המעסיקים והן עבור העובדים. חוזה עבודה מפורט הכולל את כל הנושאים החשובים יכול להוריד משמעותית את הסיכויים לתביעות משפטיות.

קרא עוד »
״אין לנו מילים! כבר תקופה ארוכה שאנו עושים שימוש בשירותים של ליגלוויז - שירות מדהים שכל בעל עסק צריך להכיר. אישי, מהיר, מקצועי. אנחנו מופתעים לטובה בכל פעם מחדש.״
אריאל ארביב
מנהלת שיווק, רשת אולטימה
״הגענו לליגלוויז ממש במקרה ובעניין ספציפי וקבלנו שירות סופר מקצועי, קשוב ורציני. כשהבנו שמצאנו שירות משפטי אמין, קבלנו מהם שירותים נוספים שחסכו לנו הרבה כסף וכאבי ראש.״
גיל גואידטי
מנכ״ל, קוד וליבה

בין לקוחותינו

בין לקוחותינו

Skip to content