עריכת הסכם עבודה אונליין

עריכת הסכם עבודה מול עובד, בממשק דיגיטלי פשוט ומהיר ובליווי עורך דין. בסיום מענה על כמה שאלות, תקבל חוזה עבודה ערוך ומוכן לתחילת עבודה

מחיר: החל מ-1,000 ש״ח

עו״ד ספיר מאירי

המעסיק הינו חברה בע״מ או עוסק?

אורי חן

חברה בע״מ

עו״ד ספיר מאירי

מעולה, מה שם החברה?

72 שעות
וחוזה העבודה אצלך

item-2

עורך דין מנוסה
ילווה אותך בתהליך

item-1

חוזה עבודה
מותאם לצרכיך

כמה דוגמאות חוזי עבודה

מתאים להסכם עבודה שעתי, גלובאלי והסכם לתקופה קצובה. אל תסתמכו על הסכם עבודה סטנדרטי. התחילו עריכת הסכם עבודה אישי

חוזה עבודה שעתי

חוזה עבודה גלובלי

חוזה עבודה אישי

למה אתה חייב חוזה עבודה?

זו לא המלצה זו חובה

החוק מחייב (חוק הודעה לעובד) את המעסיק להחתים את עובדיו על הסכם עבודה או לתת לעובד הודעה על תנאי העסקתו. תנאי העסקה יפרטו, בין היתר, מהו גובה השכר שישולם לעובד, מהן שעות העבודה ומהם התנאים סוציאליים להם זכאי. הסכם העבודה מבטא את מכלול ההסכמות וההבנות שבין המעסיק לעובד. על הסכם עבודה להיות מותאם לתחום הפעילות של העסק ולתפקיד של העובד.

למה לערוך חוזה עבודה עם עורך דין?

העתקת הסכם עבודה / טמפלט זו לא אופציה

לכל עסק צורך בהסכם עבודה שונה, עם הוראות שונות שיתאימו לאופי העסק ותפקיד העובד. עריכת הסכם עבודה מצריכה ידע וניסיון עמוק עם חוקים מגוונים כגון חוק פיצויי פיטורים, חוק שעות עבודה ומנוחה, חוק חופשה שנתית ועוד.

למה לערוך איתנו חוזה עבודה?

פשוט כי אנחנו הכי דיגיטלים, מהירים ומנוסים שיש

עורכי הדין אתם אנו עובדים ערכו הסכמי עבודה במגוון רחב של תחומים וסוגים ויש להם ניסיון עשיר בניסוח הסכמי עבודה בעברית ובאנגלית. ניתן לסיים את ההליך באתר תוך פחות מ- 10 דקות ועורכי דין יטפלו בעריכת הסכם העבודה בהתאם לצרכים שלכם. באמצעות המערכת המתקדמת שלנו תקבלו את השירות המקצועי ביותר ותחסכו זמן וכסף רב. עריכת הסכם עבודה באמצעות ליגלוויז יגן עליכם מפני חשיפה לתביעות והפרות של הדינים השונים.

עריכת הסכם עבודה אישי / חוזה עבודה או הסכם העסקה

בכמה שלבים פשוטים! צאו לדרך >>>

 
עו״ד ספיר מאירי

מה יהיה תפקידו של העובד?

אורי חן

נציג מכירות ביטוח

עו״ד ספיר מאירי

כיצד השכר ישולם לעובד?

עו״ד ספיר מאירי

למשל: שכר שעתי/ שכר גלובלי/ שכר שעתי בתוספת עמלות מכירה/ שכר גלובלי בתוספת עמלות מכירה/ אחר

אורי חן

שכר גלובלי

עו״ד ספיר מאירי

מצוין, האם לעובד תהיה חובת סודיות כלפי המעסיק?

שאלות ותשובות

מה זה חוזה עבודה?

חוזה עבודה הוא חוזה המסדיר משפטית את תנאי ההעסקה ויחסי העבודה בין המעסיק לעובד. עריכת חוזה עבודה מקיימת את החובה החוקית החלה על מעסיקים על פי חוק הודעה לעובד (תנאי עבודה), התשס"ב-2002 לפיה יש למסור לעובד הודעה המפרטת את כל תנאי העסקתו.

האם יש דבר כזה חוזה עבודה סטנדרטי?

חשוב לדעת שאין דבר כזה חוזה עבודה סטנדרטי ומומלץ להיעזר בעורך דין לעריכת חוזה עבודה מותאם אישית שיהיה מנוסח בהתאם לאופי פעילות המעסיק ואופי תפקידו של העובד.

מה חייבים לכלול בחוזה עבודה?

חובה לציין בחוזה העבודה את תנאי ההעסקה של העובד, בכפוף למשפט העבודה, לרבות מועד תחילת העסקתו של העובד, שכרו של העובד, היקף המשרה, תנאים סוציאליים (ימי מחלה, ימי חופשה, דמי הבראה, דמי נסיעות, ביטוח פנסיוני ועוד).

מה חשוב לכלול בחוזה עבודה?

חוזה עבודה הוא הזדמנות להגדיר את נהלי העבודה, את דרישות התפקיד והתחייבויות העובד לפעול במסירות ונאמנות, וכן את תקופת הניסיון שניתנת לעובד במקום העבודה. אם העסקת העובד כרוכה בחשיפתו לקניין רוחני וסודות מסחריים אשר בבעלותכם, מומלץ להחתים את העובד על סעיפי סודיות ואי תחרות, המחייבים אותו לשמור בסודיות על המידע שלכם.

האם חוזה עבודה לדוגמא מספיק?

חוזה עבודה לדוגמא עלול להשאיר את המעסיק חשוף לתביעות משפטיות נפוצות. בתי הדין לעבודה מלאים בתיקים בסכומים משמעותיים נגד מעסקים שלא הסדירו את תנאי ההעסקה כראוי.

מה אומר סעיף 14 לחוק פיצויי פיטורים?

בתמצית, סעיף 14 קובע כי מעסיק יכול לסכם עם העובד על תשלום גמל מוגדל לפי סעיף 14 לחוק פיצויי פיטורים, תשכ"ג-1963 וכך המעסיק ימנע מהוצאה גדולה לקופת הגמל של העובד במקרה של פיטורים. מנגד, העובד יזכה לוודאות ביחס לפיצויי הפיטורים במידה ויחליט להתפטר.

בין לקוחותינו

דילוג לתוכן