מחולל הסכם סודיות (NDA) ללא עלות

צור בקלות הסכם סודיות (NDA) בהתאמה אישית לצרכיך

הגן על המידע והסודות המסחריים שלך

יצירת הסכם מיידית

עו״ד מנוסים יצרו את המחולל

התאמה באמצעות שאלות

בוא תראה איך זה נראה...

כמה דוגמאות להסכם NDA

מה השירות כולל?

השירות הדיגיטלי המקיף בישראל

למה ליצור סכם סודיות (NDA) במחולל?

חסכון בזמן, כסף ובירוקרטיה

הסכם סודיות (Non-Disclosure Agreement) הוא הפתרון המשפטי הנפוץ להתמודדות עם המתח שבין הצורך לשתף מידע עם גורמים שונים לבין הצורך להסדיר את המגבלות על השימוש והחשיפה שלו. בעידן המידע בו אנו חיים, הדבר החשוב ביותר עבור חברות סטארט-אפ, מיזמים, נותני שירותים וחברות מסחריות הוא המידע שברשותם. פטנטים, שיטות עבודה, רעיונות, רשימת לקוחות וספקים, קוד תוכנה, תוכניות לפרוייקטים עתידיים, רשימת עובדים, תוכנית עסקית וכל מידע נוסף הוא הבסיס לפעילות העסקית. במידה ומישהו יעשה שימוש במידע הרגיש או יחשוף אותו עלולה להיווצר פגיעה קשה בפעילות או אפילו סיכול מוחלט שלה.

למה לערוך הסכם סודיות (NDA) במחולל שלנו?

פשוט כי אנחנו הכי דיגיטלים, מהירים ומנוסים שיש

המחולל שלנו יצר מאות הסכמי סודיות (NDA). ניתן לסיים את ההליך באתר תוך פחות מ- 5 דקות ומפה המחולל שלנו יעשה את העבודה. באמצעות המערכת המתקדמת שלנו תקבלו את השירות המקצועי ביותר ותחסכו זמן וכסף רב. כמו כן, ככל ויהיה לכם צורך בכך, עורכי הדין שלנו יענו לכם על כל שאלה ויתנו ייעוץ לשימוש בשירותים דיגיטליים נוספים שלנו.

מאמרים בנושא רישום חברה

כללי
דניאל בחרי

הסכם סודיות – למה זה כל כך חשוב?

בעידן המידע בו אנו חיים (עידן הדיגיטל), מידע הוא הנכס המשמעותי ביותר עבור חברות סטארט-אפ, מיזמים ואפילו עסקים מסחריים. שימוש נכון בהסכמי סודיות יסייע לכם לשמור על המידע הסודי שלכם.

קרא עוד »
״אין לנו מילים! כבר תקופה ארוכה שאנו עושים שימוש בשירותים של ליגלוויז - שירות מדהים שכל בעל עסק צריך להכיר. אישי, מהיר, מקצועי. אנחנו מופתעים לטובה בכל פעם מחדש.״
אריאל ארביב
מנהלת שיווק, רשת אולטימה
״הגענו לליגלוויז ממש במקרה ובעניין ספציפי וקבלנו שירות סופר מקצועי, קשוב ורציני. כשהבנו שמצאנו שירות משפטי אמין, קבלנו מהם שירותים נוספים שחסכו לנו הרבה כסף וכאבי ראש.״
גיל גואידטי
מנכ״ל, קוד וליבה

בין לקוחותינו

בין לקוחותינו

Skip to content