עו״ד אירית ליברובסקי

האם כבר התחלת בהגשת בקשה עצמאית?

אורי חן

לא

עו״ד אירית ליברובסקי

מעולה,האם בן הזוג חי בישראל כתייר או תושב ארעי ?

תהליך תקנון אתר דיגיטלי

ליווי יעיל ומהיר
בתהליך הבירוקרטי

item-2

עורך דין מנוסה
ילווה אותך בתהליך

item-1

ליווי מלא
עד קבלת זכויות מלאות

מתאים גם ל: זכויות פליטים בישראל | אשרת עבודה בישראל | הגירה לישראל | איחוד משפחות | זכויות פליטים בישראל |  העסקת עובדים זרים

למה צריך עורך דין להסדרת מעמד בישראל ?

המנעו ממבירוקרטיה וסירובים ושפרו את סיכויי קבלת האזרחות

ההליך להסדרת מעמד בישראל הוא הליך מורכב המצריך ידע וניסיון משפטי וטומן בחובו קשיים לא מעטים שכן בסופו של יום הוא מקנה לאזרח הזר זכויות בישראל .

על כן, גישת משרד הפנים היא מחמירה ופנייה למשרד הפנים לבד וללא ייצוג, משמעותה להסתכן בסירוב וסרבול הליכים. קיימים מגוון נהלים של משרד הפנים ושלל אפשרויות להסדרת המעמד ובקיאות וניסיון של עו״ד מומחה לרבות היכרות עם המערכת, כל אלה יסייעו להצלחה.

כמה זמן לוקח התהליך ומה סיכויי ההצלחה?

הסדר מעמד ללא עורך דין זו לא אופציה

תהליך הסדרת מעמד נמשך בין חודשים ספורים לשנה, הכל תלוי בנסיבות הספציפיות של המקרה.

גם סיכויי ההצלחה תלויים בנסיבות המקרה, אך חשוב לדעת שפנייה לעו״ד מומחה בתחום ובעל ניסיון תאפשר לעבור את ההליך במהירות ובהצלחה. לקוחותינו הרבים והמרוצים יכולים להעיד על סיכויי ההצלחה הגבוהים של משרדנו לאור הידע , הניסיון והמומחיות שצברנו משך שנים.

איזה סוגים שונים של הסדרת מעמד קיימים ?

פשוט כי אנחנו הכי דיגיטלים, מהירים ומנוסים שיש

אנו עוסקים בכל סוגיות המעמד בישראל, לרבות הסדרת מעמד לבני זוג זרים המקיימים קשר זוגי ו/או קשר נישואין עם אזרח/ית ישראלי/ת , ייצוג עובדים זרים, מומחים , מבקשי מקלט , הסדרתמעמד מטעמים הומניטאריים וטיפול באשרות סיעוד לרבות הארכת אשרת סיעוד חריגה לזרים אשר מיצו את התקופה המותרת בחוק לעבודה בישראל.

לסיכום, אנחנו נלחם יחד איתך !

והניסיון שלנו מביא לכך שיותר מ95% מההגשות שלנו מסתיימות באזרחות ותעודת זהות

בכמה שלבים פשוטים! צאו לדרך >>>

 
עו״ד אירית ליברובסקי
מהי הסיבה להליך המבוקש ?
אורי חן

נישואים לאזרח זר

עו״ד אירית ליברובסקי

מאיזה מדינה האזרח הזר ?

עו״ד אירית ליברובסקי

ומה המעמד הנוכחי של הבן / בת הזוג

אורי חן

מארתיריאה, והוא תושב ארעי

עו״ד אירית ליברובסקי

מעולה, בוא נתחיל בהליך

בין לקוחותינו

הסדרת מעמד לתושב זר - לא קל אבל אפשרי​

מה יעשה אדם, שהוא לא תושב ישראל או אזרח ישראלי, המעוניין להסדיר את מעמדו ישראל, כדי לחיות עם בן/בת הזוג? האם עורך דין הסדרת מעמד יכול לסייע?

זוגות רבים החיים בישראל, נתקלים בכל יום בקשיים רבים. אנחנו דווקא לא מדברים כאן על יוקר המחיה. תתפלאו,  אנחנו מתכוונים ל קושי הסדרת מעמד לבן זוג זר. ישראלים המעוניינים לחלוק את חייהם עם בני זוג ללא אזרחות ישראלית – נתקלים בבעיה. גם אם תתחתנו – הדבר לא גורם באופן מידי להסדרת מעמד בישראל.

נוהל הסדרת מעמד לבן זוג זר בישראל – מה התהליך?

הסדרת מעמד בן זוג זר, הוא מצב בו זוג מעורב (המורכב מאדם ישראלי ואדם נוסף שהוא תושב זר) – מחליט לחלוק את חייו בישראל. ההליך מנוהל מול רשות האוכלוסין, הוא ארוך, דורש המון סבלנות ומכונה גם "ההליך המדורג".

כדי לעמוד בדרישות הקפדניות, על בני הזוג לעמוד בסופו של דבר בשני דברים עיקריים

 1. להוכיח את רצינות הקשר ואת אמינותו.
 2. לבסס את העובדה שמרכז חייהם הוא מדינת ישראל.
 • השלב הראשון לצורך הסדרת מעמד בת הזוג או בן הזוג – הוא הגשת בקשת הסדרת מעמד.
 • לאחר השלב הראשון, תתקבל אשרת עבודה.
 • בשלב שני, יקבל התושב הזר תושבות ארעית (זמנית).
 • במידה ובני הזוג יתחתנו, לאחר ארבע וחצי שנים, יוכל התושב הזר להגיש בקשה לאזרחות ישראלית. זהו ההליך הקצר ביותר הקיים לקבלת אזרחות מתוקף נישואים.
 • במידה ובני הזוג ייבחרו שלא להינשא – ההליך ייקח שבע שנים (שלוש שנים לקבלת אשרת עבודה ושבע שנות שהייה עם תושבות ארעית).

הימנעו מסירובים, עיכובים וטעויות – להסדרת מעמד בליווי עו״ד

מהי תעודת זהות כתומה?

קבלת מעמד של תושב זמני, מקנה גם תעודת זהות כתומה (אשרת א/5). מעמד זה מתחדש מדי חצי שנה עד לקבלת מעמד של תושב קבע.

מהם נישואי אל סלבדור? חתונה אזרחית בלי חתונה

נישואים בהם שני בני הזוג יכולים להישאר בארץ (בישראל) ולהינשא. נישואים אלה מאפשרים נישואים עם אזרח זר, ללא נוכחות פיזית של בני הזוג. עורך דין מטעמם השניים, עורך את המסמכים, שולח אותם והזוג מקבל את תעודת הנישואים מאל סלבדור ויכול להירשם במשרד הפנים.

הימנעו מסירובים, עיכובים וטעויות – להסדרת מעמד בליווי עורך דין 

האם כל זוג יכול להסדיר מעמד?

זה תלוי במקרה, במי שמייצג אתכם ובתהליך. יש מקרים בהם בקשות נתקלות בקשיים, שיש בהם צורך בסיוע משפטי רציני – כי ללא ייצוג ניתן להיתקל בסירוב.

עורך דין הסדרת מעמד – איך הסיוע שלו עושה את כל ההבדל?

עורך דין הסדרת מעמד מתמחה בהסדרת מעמד לבן זוג זר הנשוי לאזרח ישראלי. כמובן שהוא גם מתמחה במקרים של הסדרת מעמד בן זוג זר גם ללא נישואים. הסדרת מעמד הוא נושא לא פשוט, הכולל בתוכו שלבי הוכחה, הגשת מסמכים משפטיים, עמידה בזמנים ובדיקות. כחלק מהתהליך יצרך התושב הזר להגיש תעודת יושר, להוכיח שאין מניעה פלילית או ביטחונית לשהייתו בישראל באופן קבוע. שיש לו אשרה תקפה. על בני הזוג להוכיח את הקשר הזוגי השורר ביניהם, שישראל היא מרכז חייהם. על בני הזוג שהקשר שלהם יציב, שהוא קשר של ידועים בציבור ולא מדובר בסתם עוד זוגיות. ששניהם תושבי קבע בישראל.

עורך דין הסדרת מעמד בני זוג זר, מתמחה בכל הנושאים הקשורים להסדרת מעמד בישראל. מדובר בנושאים העלולים להיות רלוונטיים כאשר שני אזרחים, משתי מדינות שונות, מחליטים לאחד את חייהם. לדוגמה הסדרה ל:

 • בן מהגרים.
 • הורים קשישים.
 • הסדרת נישואי אל סלבדור כמובן, הדורשים התערבות של מדינה שלישית, נוספת.
 • איחוד משפחות עם בן זוג פלסטיני.
 • מקרים הומניטריים.
 • עובדים זרים.

חשוב לזכור שמי שנכנס לישראל ומוסר מידע כוזב, מסתכן במאסר (דינו מאסר של שנה אחת). לכן יש לדייק בכל שלב, לעבור את תהליך קבלת האשרה בצורה חוקית ומסודרת. חשוב להגדיל את הסיכויים ולהקטין את הסיכונים בדרך להסדרת מעמד בישראל.

הסדרת מעמד

הסדרת מעמד בישראל עם עורך דין מנוסה – הכרחי למערכת יחסים יציבה

כאשר אתם נמצאים במערכת יחסים עם בן/בת זוג זר/ה, הסדרת המעמד בישראל היא צעד חשוב וחיוני להבטחת עתיד משותף יציב. תהליך הסדרת מעמד לבן זוג זר יכול לעתים להיות סבוך ומורכב, ולכן חשוב להיעזר בעורך דין הסדרת מעמד מנוסה ומקצועי.

נוהל הסדרת מעמד בן זוג זר כולל מספר שלבים מורכבים. ראשית, עליכם להגיש בקשה רשמית לרשות האוכלוסין, הגירה ומעברי גבול, בצירוף מסמכים רבים התומכים בקשר הזוגי הממשי והרציני. לאחר מכן, תידרשו לעבור ראיון אישי אצל פקיד משרד הפנים. ראיון זה יכלול שאלות אישיות רבות ויש להיערך אליו כראוי.

במהלך התהליך, נדרשים גם צעדים נוספים כמו הוכחת קיום מקור הכנסה יציב בישראל, אימות מקום מגורים קבוע וכן הלאה. מסיבות אלו, רבים נעזרים בעורך דין הסדרת מעמד לבן זוג זר בישראל, על מנת לוודא שהתהליך מתבצע בצורה יעילה וחלקה ככל הניתן.

עורך דין מנוסה יוכל להכין אתכם לכל שלבי התהליך, לסייע בהשגת המסמכים המתאימים, ללוות אתכם לראיונות ולוודא שאתם עומדים בכל התנאים הנדרשים. השקעה בהסדרת מעמד לבן זוג זר בישראל באופן מקצועי חשובה להמשך דרככם המשותפת, ותחסוך לכם תסכולים ועיכובים מיותרים.

יתרון נוסף לשירותיו של עורך דין הסדרת מעמד הוא הצורך להתמודד עם החלטות שליליות ולערער במקרה הצורך. לעיתים תהליך הסדרת המעמד עלול להיתקל בקשיים שונים או שרשויות ההגירה עלולות לדחות את הבקשה. במקרים כאלה, התערבות נחושה של עורך דין מנוסה תוכל לסייע בהגשת ערעור מנומק ובניהול המאבק המשפטי באופן מקצועי ותכליתי.

עורך דין בקיא בנוהל הסדרת מעמד בן זוג זר יידע לנתח את הנסיבות הספציפיות של המקרה שלכם ולפעול על פי המתווה המשפטי הנכון להסדרת המעמד בישראל. אל תסכנו את עתידכם המשותף – פנו לעזרת עורך דין מומחה כבר בשלבים הראשונים.

האמור לעיל אינו מובא כתחליף לקבלת ייעוץ משפטי של עו״ד והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא.

דילוג לתוכן