הגשת בקשה
לצו ירושה בקלות

הגשת בקשה לצו ירושה בליווי עורך דין אונליין. אנו נסייע לכם בהגשת הבקשה מול הרשם לענייני ירושה ולמימוש ירושה וקיום צו ירושה ללא צוואה.

המחיר: החל מ-1500₪
אפשר גם להתקשר אלינו לייעוץ ראשוני ללא עלות למספר 03-3763981

עריכת צוואה

איך זה עובד?

מלאו פרטים ראשוניים

עורך דין מנוסה
ילווה אותך בתהליך

הבקשה לצו ירושה
תוגש תוך 72 שעות

מלאו פרטים ראשוניים
עורך דין מנוסה ילווה אותך בתהליך
הבקשה לצו ירושה תוגש תוך 72 שעות

בקשה לצו ירושה

הכנת מסמכי הבקשה, טיפול עורך דין, הגשת בקשה תקינה

לאחר לכתו של אדם, על מנת לחלק את ירושתו, יש להגיש לרשם לענייני ירושה בקשה לצו ירושה. הבקשה לצו ירושה כפופה לתשלום אגרה ופרסום הודעה ברשומות. כמו כן, יש לעדכן את היורשים על הגשת הבקשה.

למה להגיש את הבקשה בליווי עורך דין?

חוסר ניסיון עלול להביא לטעויות ועיכובים

בכדי לקבל צו ירושה יש לאסוף את כל הפרטים הרלוונטים בצורה מסודרת, להכין מסמכים, למלא את הבקשה באופן תקין ולשלם אגרה. כמו כן, במקרים רבים יש להכין תצהירים ולאמת מסמכים. חוסר ניסיון והבנה של החוק עשויים להוביל לטעויות במילוי הבקשה, עיכובים במתן צו הירושה או סירוב למתן צו הירושה.

מה השירות כולל?

טיפול מלא עד לקבלת צו הירושה:

יש לכם שאלות?

צרו איתנו קשר, אנחנו זמינים תמיד.
Legalwiz

מי אנחנו?

ליגלוויז הוקמה על ידי קבוצה מנוסה בתחומי הטכנולוגיה, השיווק והמשפט אשר נתקלה בבירוקרטיה מסורבלת החוזרת על עצמה פעם אחר פעם ושואבת זמן וכסף רב ממי שאין לו את הידע והניסיון להשלימה. לאחר מאמץ למפות את ״הבעיה״, החל ההליך של בניית פלטפורמה זו המציע מגוון רחב של דרכים להנגשת העולם המשפטי.

ממליצים עלינו

זהבית סרוסי
זהבית סרוסי
2022-11-15
הגעתי לליגלוויז ממש במקרה וקבלנו שירות מקצועי אדיב וסופר מקצועי השירות היה מהיר ואיכותי.תודה לכם
רפאל מזרחי
רפאל מזרחי
2022-11-01
זריזים ומקצועניים... שווה לעבוד איתם.. ממש נהנתי מהיחס החם והלבבי... תודה רבה
saar twito
saar twito
2022-10-31
פשוט נפלאים!! כל כך כיף לעבוד עם צוות של עורכי דין, שמסבירים ועונים על השאלות בצורה פשוטה ונקייה. ממליץ בחום!!
Shlomit Gutman Mor
Shlomit Gutman Mor
2022-02-23
אני ממליצה בחום על LegalWiz הם זריזים יעילים מקצועיים שחר שענה לשיחות בהתחלה הוא מקסים ועו"ד אופיר לוי הוא מעולה ומקצוען - מומלצים ביותר
גוני בהט
גוני בהט
2021-12-20
שירות מעולה ומהיר
Asaf Beniflah
Asaf Beniflah
2021-12-12
פעם שניה שספיר מ-LegalWiz כתבה עבורנו תנאי שימוש ומדיניות פרטיות לאתר אינטרנט חדש שהקמנו. השירות שלה מקצועי, מהיר ובמחיר מעולה. שאפו ענק!
Yaron Aharoni
Yaron Aharoni
2021-11-11
שירות מעולה וחוויה דיגיטלית מעולה. השתמשתי בשירותיהם עבור הכנת הסכם עבודה וכן לעריכת תנאי שימוש באתר. בשני המקרים השירות היה מהיר, מקצועי ומהנה. אני בהחלט מתכוון להמשיך ולהשתמש בשירותים גם בהמשך.
יוגה בראש העין - יוגאלינה
יוגה בראש העין - יוגאלינה
2021-11-03
ממליצה בחום על השירות של ליגלוויז. יש לי אתר לשיעורי יוגה, והם עדו עבורי חוזה מקיף, איכותי ומועיל, במהירות ובתשומת לב. היו נגישים, קשובים ונעימים.

שאלות נפוצות

צו ירושה הוא צו משפטי המאפשר לחלק ליורשים את העזבון של מנוח במידה והמנוח לא ערך צוואה תקפה. צו ירושה יפרט את שמות היורשים, קרבתם למנוח וחלקם בירושה.

במידה ומנוח לא השאיר אחריו צוואה, יש להגיש לרשם לענייני ירושה ״בקשה לצו ירושה״. הבקשה תכלול פרטים אודות המנוח, פרטים אודות היורשים וצירוף מסמכים שונים. מומלץ להעזר בגורם מנוסה להגשת הבקשה על מנת להימנע מעיכובים וטעויות. ההגשה מותנת בתשלום אגרה.

בקשה מקוונת לצו ירושה היא בקשה מקוונת המוגשת באתר האינטרנט של הרשם לענייני ירושה. אגרת הבקשה המקוונת נמוכה ב- 15% לעומת בקשה המוגשת ידנית. ניתן להגיש בקשה מקוונת באמצעות עורך דין מיופה כח.

במידה וישנה צוואה תקפה שלא כוללת את כל נכסי המנוח תוגש בקשה לקיום צוואה לנכסים הכלולים בצוואה ובקשה לצו ירושה ליתר הכנסים.

לאחר הגשת בקשה לצו ירושה ההליך עשוי לקחת בין חודש לשלושה חודשים (כולל תקופת הפרסום ברשומות ובעתון). כלל, בקשה תקינה לצו ירושה תביא לקבלת צו הירושה לאחר 40 ימים.

רשם הירושות או הרשם לענייני ירושה הוא הגוך האחראי על הבקשות לצווי ירושה וצווי קיום צוואה אשר מוגשות ללשכות הרשם לענייני ירושה, פרט לאלו המוגשות לבתי הדין הדתיים. כמו כן, רשם הירושות אחראי לבדוק האם קיימים תיקים קודמים בעניינו של מנוח, לפרסום בציבור של הודעות וקבלת התנגדויות לבקשות לצווי ירושה או צווי קיום צוואה.

מומלץ להיעזר בשירותיו של גורם מנוסה בהגשת צו ירושה על מנת להימנע מטעויות ועיכובים.

אגרת הגשת בקשה לצו ירושה הינה 501 ש״ח בהגשה ידנית או 426 ש״ח בהגשה מקוונת (הנחה של 15%). כמו כן, ישנה אגרה של 130 ש״ח על הוצאות פרסום בעיתון (חובה).

הכנת המסמכים הדרושים, ליווי עורך דין, תשלום אגרה מופחתת (מקוון) וקבלת צו ירושה במהירות האפשרית. חסכון בזמן ובירוקרטיה.

% 0
לקוחות מרוצים
0
לקוחות שפנו אלינו לצו ירושה וצו קיום צוואה
0 שעות
בממוצע עד שנגיש את הבקשה
0 ימים
בממוצע לקבלת צו מאושר
Legalwiz

יצירת קשר

מעוניינים בהגשת צו ירושה? מחפשים ייעוץ לפני תחילת התהליך? אנו זמינים לשאלות!

© כל הזכויות שמורות - LEGALWIZ 2022

Legalwiz

בקשה לצו ירושה

התחילו כבר היום את התהליך
שירות מהיר בליווי עורך דין
ייעוץ ראשוני ללא עלות

דילוג לתוכן